Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електричний транспортний засіб п'ять хвилин літав без водія за заданим маршрутом.

У вівторок, 7 січня, в Америці провели масштабні тести безпілотного електричного аеромобіля Ehang, який був створений однойменним китайським підприємством.

Це вперше компанія отримала дозвіл на тести від Федерального авіаційного управління США, пише TheVerge.

У повідомленні наголошується, що безпілотник підняли у небо приблизно на п'ять хвилин на полігоні біля містечка Ролі, штат Північна Кароліна. На демонстрації були присутні близько сотні людей, включно з губернатором штату Роєм Купером.

Департамент транспорту Північної Кароліни організував демонстрацію у рамках свого щорічного саміту, а також в якості прикладу для інших компаній, які у перспективі зможуть співпрацювати з урядом США.

Видання повідомляє, що аеромобіль оснащений 16 електричними роторами. Він летів за заздалегідь запланованим маршрутом зі швидкістю 130 км/год.

За заявою компанії, літак важить близько 270 кг і може перевозити ще від 220 до 270 кг вантажу чи пасажирів. Але він все ще перебуває на ранній стадії розробки, і в основному використовується сьогодні для екскурсійних поїздок на підприємстві Ehang у Китаї.

Ehang каже, що вона провела більше двох тисяч пробних польотів у Китаї, Австрії, Нідерландах, Катарі, ОАЕ, а тепер і у США.

Аеротаксі Ehang_2
theverge.com

Нагадаємо, що Uber і Hyundai представили електричне аеротаксі. Транспорт зможе пролетіти без підзарядок близько сотні кілометрів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції