Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Авто кружляє парком уже другу добу.

В одному з парків у центрі Києва уже другий день поспіль помічають "євробляху" з написом "Охорона", яка їздить пішохідними алеями.

Про це йдеться к повідомленні "Киев Оперативный" в Facebook.

У публікації зазначається, що позашляховик Jeep на єврономерах "JSD259 LT" безвиїздно кружляє парком Шевченка у центрі столиці. На передніх дверцятах авто наклеєно напис "Охорона", а у салоні перебувають двоє чоловіків у цивільному.

Причина їхнього перебування тут наразі невідома, так само, як і те, кого й від чого вони охороняють.

У повідомленні також йдеться, що поліція, нібито, не реагує на виклики до парку та повідомлення про невідомих, що роз’їжджають пішохідними алеями.

Юзерів збентежили охоронці на "євробляхах". Один з користувачів написав, що це "голодранці на литовських номерах, а не охорона". Інший користувач зауважив, що це "позавідомча охорона на "євробляхах".

В парке Шевченко вторые сутки безвыездно катается #Jeep (#JSD259 Lt) с надписью «Охрана» с какими-то мужиками в гражданском, а полиция вторые сутки не хочет реагировать на вызов по 102.

Опубликовано Киев Оперативный Четверг, 5 сентября 2019 г.

Раніше юрист нагадав про шалені штрафи, які загрожують власникам "євроблях". Уникнути стягнень, імовірно, зможуть лише автомобілісти без майна, роботи і які не виїздять за кордон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції