Київ не має планів отримувати кошти за стоянку у дворах будинків - Інспекція з паркування

Київ не має планів отримувати кошти за стоянку у дворах будинків - Інспекція з паркування

УНІАН

Наразі йдеться лише про упорядкування паркування.

Київ наразі не має планів отримувати кошти за паркування у дворах будинків від мешканців.

Про це повідомив начальник Інспекції з паркування Дмитро Рахматуллін.

За його словами, Київська міська державна адміністрація у рамках комплексної програми з упорядкування паркування в місті проведе моніторинг прибудинкових територій на предмет належності їх до ОСББ чи ЖБК.

"Мешканці, чия прибудинкова територія не належить ОСББ чи ЖБК, будуть про це проінформовані, – зазначив Дмитро Рахматуллін. – Ми запропонуємо їм протягом певного періоду оформити ділянку біля будинку на баланс ОСББ чи ЖБК".

"Паркування у дворах необхідно упорядковувати так само, як місто робить це на під’їздах до лікарень чи біля навчальних закладів. Хаотичне розміщення автомобілів, причому не лише мешканців будинку, а й працівників сусідніх офісів, заважає проїзду як швидких та аварійних служб, так і мешканцям самих будинків", – зазначив начальник Інспекції з паркування.

Нагадаємо на днях деяких ЗМІ з’явилася інформація, нібито у Києві стануть платними стоянки у дворах. Але тариф на паркування, який почав діяти з 1 липня, стосується лише паркування на уже відведених місцях та стоянках: в центрі це коштує 35 гривень, близько від центру і біля ринків, метро та інших громадських місць — 25 гривень за годину. Година паркування у спальних районах коштує п'ять гривень.

Наступна публікація