Київ перегнав Нью-Йорк за кількістю заторів. Які головні причини транспортного колапсу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головними проблемами у столиці є стихійне паркування та низька пропускна здатність вулиць.

Київ посів 13 місце у світовому рейтингу завантаженості доріг, перегнавши Нью-Йорк і Токіо, а всьому виною тотальне порушень правил парковки, неналежний громадський транспорт та й пропускна здатність вулиць столиці.

Про це йдеться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

У сюжеті йдеться, що найперша надія у боротьбі з перевантаженням вулиць – це інспектори з паркування. Річ у тім, що водії залишають авто у смузі громадського транспорту а останній висаджує пасажирів уже у другому ряду. Це створює додаткові затори, а вирішити проблему зможуть хіба що правоохоронці.

Ще одна серйозна проблема – сам громадський транспорт, а особливо маршрутки. Нарікань на них вдосталь, а тому жителі столиці радше поїдуть через затор на власному авто, ніж пересядуть на автобус.

Крім того, ускладнюють рух у Києві і гості, які приїздять до міста на власних автівках. Вирішити цю проблему можна як і в інших країнах світу – перехоплювальними парковками.

Однак тут справа не лише у водіях легковиків. Так, у сюжеті йдеться, що фури часто заїздять до столиці вдень, незважаючи на заборону і блокують рух на Кільцевій дорозі та інших магістралях міста.

Разом з тим і пропускна спроможність вулиць столиці уже не відповідає кількості машин на дорогах. Тим не менш вирішення зазначених проблем все ж серйозно б спростило пересування Києвом.

Подробиці дивіться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Відео Пішки швидше: чому Київ регулярно стоїть у суцільному заторі

Київ випередив Нью-Йорк і Токіо в щорічному індексі завантаженості доріг у світі. І посів 13 місце. В середньому в столиці водії їдуть з точки А в точку Б в половину довше, ніж їхали б без заторів. Приміром півтори години замість однієї. Так вчора протягом першої половини дня рівень заторів в центрі столиці сягав максимальних 10 балів. Як пояснюють затори водії, яких ми зустріли в столиці, та яка причина тягнучок насправді - дивіться в сюжеті.

Пішки швидше: чому Київ регулярно стоїть у суцільному заторі

Нагадаємо, що у Києві таксисти погрожують знищити нові делініатори біля залізничного вокзалу. Кермувальники вважають, що обмежувачі призведуть до заторів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції