Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кличко повідомив про результати будівництва Великої окружної дороги

Ділянка нової дороги з'єднає вул. Богатирську з окружною дорогою.

Віталій Кличко провів інспекцію будівництва нової ділянки майбутньої Великої окружної дороги. Зараз відбувається будування шляхопроводу через вулицю Богатирську і через залізницю. Вже побудовано тунельну частину підземного пішохідного переходу та розпочато роботи зі створення земляного полотна. Завершення усіх робіт можна очікувати восени наступного року.

Ділянка дороги від просп. Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської простягнеться мінімум на два кілометри. За планом передбачено будівництво двох шляхопроводів та підземного пішохідного переходу, прокладання всіх інженерних мереж та озеленення ділянки.

"Київ – велике транзитне місто. Тому разом із ремонтом магістралей у самому місті, ми маємо дбати і про транспортні розв’язки навколо столиці. Таким чином, ми поліпшимо трафік у місті й оптимізуємо рух транзитного автотранспорту, зокрема, великогабаритного. Щоб він не проїжджав центральними магістралями столиці", - наголосив Віталій Кличко.

ремонт, дороги, дорожні роботи
КМДА

Зараз відбувається реконструкція вулиці Сім'ї Кульженкив, з якої надалі зроблять виїзд на Кільцеву дорогу, яка будується. Це дозволить розвантажити площу Тараса Шевченка від транзитного транспорту.

Нагадаємо, що адміністрація затвердила проект зі створення інфраструктури для велосипедистів. В перспективі за Києвом прокладуть більше тисячі кілометрів велосипедних доріжок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції