Колапс не трапився. Автомобілісти влаштували сигнальний флешмоб на дорогах країни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Незважаючи на заклики, багато водіїв не зважилися зупинятися посеред дороги.

Запланована раніше акція протесту проти надмірного та необґрунтованого зростання цін на паливо не справила необхідного враження, але влада готова піти назустріч народу. Активістам вдалося влаштувати сигнальний вибух під Кабінетом міністрів і в окремих місцях країни.

Репортер ТСН.Авто побував на місці подій і повідомляє, що акція відбувалася мирно. Машини, які зупинилися за Кабміном, не блокували проїзд іншим учасникам дорожнього руху. Водії стояли вздовж доріг з листівками і закликали інших приєднатися. Деякі так і робили, а багато хто просто сигналив на підтримку, проїжджаючи бойкотувальників. З 9 ранку і до 10 ранку під будівлею відомства безперервно лунали сигнали автомобілів.

автоевросила, еврономера, байкот, Кабмин
Фото Єршової Олександри

Зупинився і 90 кілометр траси Київ-Одеса. Машини стали просто на дорозі і голосно сигналили. За подіями спостерігали патрульні, але не втручалися.

Бойкот ціні на паливо! Траса Київ-Одеса 90-й км

Опубліковано Авто Євро Сила Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Бойкот влаштували і в Броварах під будівлею адміністрації.

 

Опубліковано Авто Євро Сила Середа, 10 жовтня 2018 р.

Після мітингу учасники організації "Авто Євро Сила" розповіли, що до них вийшли представники уряду і зазначили, що готові вислухати пропозиції активістів і розглянути їх. Самі активісти зазначають, що будуть працювати над цим, але наполягають на створенні окремого комітету для вирішення цього питання. Вони зазначили, що на акцію вийшли автомобілісти 25 областей країни.

Що ми почули в Кабміні відносно флешмобу: #Бойкот_ціні_на_пальне !!!

Опубликовано Авто Евро Сила Четверг, 11 октября 2018 г.

Нагадаємо, що нинішня ціна на паливо перевищила психологічну позначку і зробила крок за 31 гривню за літр, а аналітики обіцяють подальше зростання.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції