Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вибух стався через прорив газової труби дорожниками.

Вибух газопроводу у США практично повністю знищила колекцію з 80 ексклюзивних моделей Porsche.

У ангарі, який згорів, зберігалися унікальні авто від супергібрида 918 Spyder до найстарішого зі збережених примірників 356 моделі, повідомляє ABC11 у Facebook.

За даними видання, вибух стався через те, що місцеві працівники, які ремонтували тротуар поруч, пробурили газопровід. Відразу ж почалася евакуація людей з найближчих кафе і самих співробітників компанії. Майже відразу прибули й пожежники.

Судячи зі знімків, значна частина автомобілів згоріла або серйозно пошкоджена. При цьому, власник колекції, місцевий бізнесмен Боб Інграм, не повідомляє, скільки точно авто знищено.

У результаті пожежі постраждала не тільки колекція Porsche. Також загинув власник сусіднього кафе, а ще майже десяток людей, серед яких і пожежники, отримали опіки і поранення.

Коллекция Porsche_3
Porsche.com

Повертаючись до колекції варто відзначити, що 2015 року Porsche назвав її "захоплюючим оглядом історії автомобільного дизайну". Крім того, вона вважалася кращою у всій Америці. Вона складалася здебільшого з унікальних версій Porsche, зокрема гоночних автомобілів 1950-х і 1960-х років, перероблених для доріг загального користування.

Будівля розташовувалося у місті Дарем, штату Північна Кароліна.

DURHAM EXPLOSION: One person dead, firefighter seriously injured and at least 15 people transported after gas explosion and building collapse in downtown Durham

DURHAM EXPLOSION: One person dead, firefighter seriously injured and at least 15 people transported after gas explosion and building collapse in downtown Durham. MORE here: https://abc11.tv/2X3qa73

Опубліковано ABC11 WTVD Середа, 10 квітня 2019 р.

Раніше згадувалося, що в Канаді 55 культових фургонів Volkswagen продають за $350 тисяч. Автомобілі потребують реставрації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції