Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишній співробітник Tesla продовжує звинувачувати компанію в несумлінному виробництві

Звинувачений у розповсюджені конфіденційної інформації інженер продовжує поширювати внутрішні секрети.

Мартін Тріпп звернувся в комісію з цінних паперів і бірж США (SEC) з проханням про залучення компанії Tesla до розслідування. В інформаційному бюлетені він звинуватив виробника в застосуванні неякісних деталей, порушенні норм безпеки при складанні акумуляторних батарей і обмані інвесторів. Про це повідомляє TheStreet.

Колишній технолог компанії повідомляє, що йому відомо про використання дірявих батарей і розміщенні батарейних осередків занадто близько один від одного, що цілком може згодом викликати загоряння. Тріпп також стверджує, що керівництво Tesla свідомо завищувало показники виробництва на 44%, обманюючи інвесторів. Тим самим порушуючи деякі розділи "Закону про цінні папери 1933 року.

Адвокат Мартіна зазначив, що ніколи не зустрічав такої агресивної поведінки компанії по відношенню до колишнього співробітника, нехай навіть звинуваченого в крадіжці інформації. Він вважає, що "агресивний характер — це повідомлення працівникам Tesla в цілому, щоб змусити їх замовкнути".

Нагадаємо, що Ілон Маск виявив саботажника, який зливав конфіденційну інформацію компанії в ЗМІ. Співробітника було звільнено і притягнуто до відповідальності. У свою чергу Мартін Тріпп буде намагатися добитися справедливості та захистити себе через суд, а поки він в інтернеті попросив про фінансову допомогу, щоб оплачувати адвоката та судові витрати.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції