Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія BMW заплатить мільйони за установку незаконних контролерів вихлопів

Виробника притягнуть до грошового покарання у розмірі 10 мільйонів євро.

Німецькому бренду доведеться заплатити за ненавмисне встановлення пристроїв контролю системи очищення вихлопних газів, які були заборонені. Таке покарання назначила прокуратура Мюнхена. Про це повідомляє газета Süddeutsche Zeitung.

За інформацією видання, в порушення помічені моделі BMW 750xd і M550xd в кількості 7,6 тисяч машин. За підрахунками прокуратури, штрафні санкції у розмірі 10 млн євро будуть цілком адекватними. Компанія BMW не намагалася приховати контролери і не обманювала покупців. Поки не відомо чи прийме компанія рішення оплачувати штраф.

Нагадаємо, що в лютому 2018 року компанія BMW з власної ініціативи поінформувала спеціальні органи про виявлення незаконного пристрою у 7,6 тис. автомобілів. Досі прокуратура вела розслідування і не виявила умисного приховування якихось фактів і не висувала звинувачень.

Нагадаємо, що у випадку з "Дизельгейтом" компанія Volkswagen приховувала факт присутності обладнання, яке занижувало показники палива. І з цього питання ведеться розслідування вже два роки.

Зазначимо, що з вересня в Європі вступають в силу нові вимоги за рівнем вихлопних газів в нових автомобілях. Автовиробники переглядають свої модельні лінійки, відмовляються від дизельних версій і знімають деякі моделі з виробництва.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції