Компанія Lexus презентувала повністю електричний кросовер RZ: що відомо про новинку

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Компанія Lexus презентувала повністю електричний кросовер RZ: що відомо про новинку

https://pressroom.lexus.com

Новинка від Lexus отримає ту саму платформу що і Toyota bZ4X та Subaru Solterra

Японська компанія Lexus поділилася першими зображеннями майбутнього електрокара, який з'явиться на ринку під назвою RZ. Вже відомо, що новинка буде побудована на платформі e-TNGA, саме її вже використовують такі кросовери, як Toyota bZ4X та Subaru Solterra.

Автомобіль отримає фірмовий дизайн та потужну батарею, про це компанія Lexus повідомила на своєму офіційному сайті.

https://pressroom.lexus.com

Автомобіль отримав свою фірмову передню частину Lexus – велика фальш-решітка та вузенькі фари сплутати з іншим автомобілем неможливо. Задня частина автомобіля також отримала вужчу оптику та невеличкий спойлер на багажнику. Як стало відомо, що новинка є серійним варіантом концепту LF-Z Electrified, який дебютував навесні цього року, проте вона не успадкувала від шоу-кара ні висувні дверні ручки, ні камери замість зовнішніх дзеркал.

https://pressroom.lexus.com

Автомобілі на тій самій платформі, що і новинка від Lexus, мають дві версії агрегатів - з одним і двома електромоторами на передній і задній осі, в останньому разі сумарна потужність моторів складає 218 кінських сил. Щодо батареї – тут також все непогано, 71,4 кіловат-години, які забезпечують запас ходу на рівні 460 кілометрів за циклом WLTC.

Як розповідають інсайдери, автомобіль повинен з’явитися на ринку під кінець 2022 року.

Нагадаємо, що нещодавно назвали найнадійніші сучасні гібридні автомобілі.

Наступна публікація