Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія Mercedes-Benz показала футуристичне майбутнє міських фургонів

Концептуальний прототип оснащений електричною силовою установкою і модулем штучного інтелекту.

Нова концепція Vision Urbanetic передбачає трансформовану платформу, на яку можна встановлювати вантажний чи пасажирський модуль. Шоу-кар здатен взаємодіяти з іншими учасниками дорожнього руху за допомогою LED-панелі в передній частині фургона і проекції на бічну частину кузова. Він оснащений обчислювальною AI-платформою з можливістю самонавчання і здатний реагувати на транспортні потреби міста.

Vision Urbanetic може оснащуватися вантажним або пасажирським модулем з використанням відповідних особливостей. Так пасажирський варіант буде відслідковувати пасажиропотік і підлаштовуватися під мінливі транспортні задачі в місті. Так він визначить і знайде потенційних пасажирів, виявляючи велике скупчення людей. В режимі райдшеринга він зможе перевозити до 12 пасажирів.

Mercedes-Benz Vision Urbanetic
motor.ru

Як відзначає виробник, при довжині в 5,14 метра Vision Urbanetic може оснащуватися дворівневою вантажною платформою в 3,17 метра і завантажувати до 10 європіддонів EPAL. До того ж він може бути обладнаний системою автоматичного сортування та видачі товару для доставки.

Mercedes-Benz Vision Urbanetic
motor.ru

Концептуальна модель Mercedes-Benz представлена в якості моделі майбутнього і може бути інтегрована в екосистему, яка буде змінюватися відповідно до мінливих вимог міської інфраструктури.

Нагадаємо, що Mercedes-Benz представили свій перший електричний кросовер EQC, який відкриває лінійку майбутніх екологічно чистих моделей бренду. Він має запас ходу в 400 км і два електродвигуни сумарною потужністю 402 к.с.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції