Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Концерн VW розгляне можливість об'єднання преміальних брендів в окрему групу

У керівництві німецької компанії планують виділити розкішні бренди в окремий сегмент в рамках структурних змін.

Група компаній Volkswagen Group перебуває на стадії структурного переформатування і одним з етапів може стати об'єднання брендів Bentley, Bugatti, Porsche і Lamborghini в єдину групу "супер-преміум". При цьому італійський бренд розкішних суперкарів може перейти з-під опіки Audi до Porsche. Про це повідомляє Automotive News Europe.

Як зазначає генеральний директор VW Group Герберт Дієс, цей крок поки ще остаточно не вирішено, але він вже зробив деякі кроки, які можуть прокласти шлях для створення такої преміальної групи. За словами аналітика Bloomberg Майкла Діна, цей крок може обійтися корпорації в суму понад 120 мільярдів євро (139 мільярдів доларів).

Volkswagen
carscoops.com

Своєю чергою фінансовий директор групи Френк Віттер додав, що така реструктуризація має всі шанси на життя, але наразі не є пріоритетом для розгляду. Зараз основна увага приділяється підготовці підрозділу вантажних автомобілів VW для зростання потенційного IPO, підвищення ефективності і прибутку.

Як зазначає видання, об'єднання брендів в "супер-преміум" могло б допомогти підвищити ефективність, якщо враховувати вартість спільних акцій групи і те, що її ринкова вартість зупинилася на 67 млрд. євро. Адже на частку розкішних брендів припадає близько 60% прибутку всього концерну.

В свій час схожу зміну провів у своєму концерні Ford. Бренди Aston Martin, Jaguar, Land Rover, Volvo, Lincoln та Mercury були виділені в Premier Automotive Group (PAG). Але експеримент провалився. Концерну довелося продати всі європейські бренди, закрити Mercury і призупинити Lincoln.

Раніше ми повідомляли про те, що Volkswagen Group проведе маркетингову реструктуризацію, націлену на підвищення ефективності і виділить кожному бренду свою частину регіону, надавши їм повноваження локально приймати рішення.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції