Конкурент Tesla: американська компанія виходить на біржу з капіталом у 24 млрд доларів та люксовими електромобілями

Дата публікації
Перегляди
1044
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Конкурент Tesla: американська компанія виходить на біржу з капіталом у 24 млрд доларів та люксовими електромобілями

Фото: Lucid Motors

Раніше вона вже офіційно представила одну зі своїх моделей.

Американська компанія Lucid Motors планує стати конкурентом Tesla.

Як повідомляє Reuters, Lucid Motors ухвалив рішення вийти на біржу з капіталом у 24 млрд доларів, що в 5 разів більше, ніж Mazda. Подібний варіант розглядається шляхом об'єднання з компанією, створеною спеціально для виходу на біржу і подальшого злиття (special purpose acquisition company, SPAC).

Усе це зроблено для того, аби кинути виклик та, як наслідок, гідно конкурувати на ринку з Tesla. Зазначається, що виконавчий директор Lucid Motors Пітер Роулінсон має намір випустити конкурента Tesla Model 3 в 2024 або 2025 році. Планується, що він буде коштувати 25 тисяч доларів. Компанія дотримується тієї ж стратегії, що і Tesla. Спочатку вони випустять дороге і розкішне авто, щоб бренд став впізнаваний, а потім будуть виходити на масовий ринок.

В 2021 році Lucid Motors має розпочати виробництво свого першого електромобіля Air, який буде коштувати 77 400 доларів. Наступного року планується випустити його дешевшу версію. А у 2023-му має вийти спортивний автомобіль з кодовою назвою Project Gravity. Наразі Lucid будує завод за 700 млн, де буде налагоджено виробництво люксового седана Air, який має запас ходу в понад 830 км.

У 2022 році компанія планує продати 20 тисяч автомобілів, а в 2023-м - 49 тисяч. До 2030 року обсяги виробництва планують довести до 500 тисяч.

Наступна публікація