Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Культовий виробник скутерів випустив ретромодель на електриці

Електроскутер Vespa отримає запас ходу близько 100 кілометрів.

Сьогодні, 8 жовтня, в Європі стартують продажі нової моделі електричних скутерів Vespa Elettrica компанії Piaggio.

Початок виробництва та продаж моделі компанія готувала близько двох років, пише Electrek.

На сьогодні Vespa Elettrica доступний для попереднього замовлення на спеціальному сайті лише клієнтами у країнах Єврозони. Тобто скутер поки що можуть замовити жителі лише тих країн Євросоюзу, які офіційно використовують євро як свою валюту. Наразі їх 19.

Його заявлена вартість – майже 6,4 тисячі євро. Власник отримує від компанії можливість безкоштовного планового технічного обслуговування на 12 місяців або на перші 10 тисяч кілометрів.

Скутер Vespa
electrek
Vespa Elettrica

Скутер отримав електродвигун з максимальною потужністю 4 кВт, який видаватиме 5,4 кінських сили та 200 Hm крутного моменту.

Vespa Elettrica обладнаний літій-іонною батареєю, яка розрахована на 100 кілометрів їзди. Зарядити акумулятор від нуля до максимуму можна за чотири години. Виробник заявляє, що батареї розраховані на тисячу зарядних циклів. У конвертації на відстань – це приблизно 50-70 тисяч кілометрів, або орієнтовно 10 років експлуатації.

Стосовно максимальної швидкості нічого не відомо. Компанія лише заявляє, що скутер отримає режим "Еко", на якому він рухатиметься зі швидкістю 30 км/год.

Раніше згадувалось, що у Латвії планують запустити виробництво електричних "РАФіків". Відроджену модель будуть випускати на потужностях нового заводу Rigas Autobusu Fabrika (RAF).

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції