"Лихоманка Tesla". Електрокари Model 3 викликали небачений ажіотаж у Південній Кореї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Корейці можуть купити електрокар за $27 тисяч після отримання субсидій.

У Південній Кореї магазини Tesla захлиснули натовпи потенційних покупців і просто допитливих автомобілістів після запуску продажів Model 3.

Бюджетний електрокар викликав "лихоманку" через низькі ціни на авто у країні, пише TeslaRati.

Судячи з повідомлення, автомобіль надійшов у продаж за ціною приблизно $43 тисячі, але завдяки безлічі субсидій вартість Model 3 може спуститься до приблизно $27 тисяч. Тільки держава виділяє на електрокари $7,4 тисячі, а ще до 9,1 тисячі можуть дати деякі провінційні уряди.

Така ціна дозволить Tesla Model 3 завоювати авторинок Південної Кореї, який, як і в безлічі інших країн Азії, перебуває на підйомі.

Серед іншого скоригована вартість стандартної Model 3 робить автомобіль конкурентоспроможним. Електрокари Tesla зможуть серйозно поборотися за покупців з такими місцевими гігантами як Hyundai і Kia.

Загалом Tesla знаходиться у Південній Кореї від 2017 року, хоча попередні автомобілі компанії, Model S і Model X, позиціонувалися як електромобілі преміум-класу, які конкурують з дорогими розкішними авто. Вони коштують від $91 тисячі доларів і $98 тисяч відповідно, що робить їх недоступними для основної маси покупців.

Компанія Tesla ймовірно розраховує змінити ситуацію за рахунок Model 3.

Раніше згадувалося, що водій Toyota несподівано найкращим чином прорекламував Tesla. Автомобіліст на бензиновій машині програв перегони електрокару і заявив, що купить собі такий же.

Залиште свій коментар

Вибір редакції