Масове виробництво електричної вантажівки Tesla Semi відкладено ще на рік: названо причину

Масове виробництво електричної вантажівки Tesla Semi відкладено ще на рік: названо причину

twitter.com/Derek Rasina

Зарано зраділи.

Компанія Tesla вчергове відклала масове виробництво електричної вантажівки Semi.

Про це повідомляє Electrek.

Варто зазначити, що вперше компанія представила вантажівку у листопаді 2017 року. Початковим планом було розпочати її поставки в 2019 році. Нещодавно з'явилася інформація, що Tesla Semi вже незабаром встане на конвеєр. Утім, схоже, доведеться ще трохи почекати.

Так, під час підведення фінансових підсумків за другий квартал 2021 року Tesla повідомила, що виробництво електричних вантажівок Tesla Semi знову відкладається. На цей раз – до 2022 року.

В офіційному повідомленні Tesla говориться наступне:

"Через обмежену доступність акумуляторних елементів і проблем з глобальним ланцюжком постачання, ми перенесли запуск програми Semi Truck на 2022 рік", - йдеться в заяві компанії.

За інформацією людей, знайомих з ситуацією, Tesla вже завершила роботи над виробничою лінією мостів (для вантажних автомобілів це важливий елемент), а зараз знаходиться в процесі налагодження малосерійної складальної лінії. Однак запуск в масове виробництво Semi буде цілком залежати від постачання в достатньому обсязі акумуляторних батарей Tesla 4680.

Коли її вперше анонсували, Ілон Маск заявив, що Tesla Semi матиме пробіг у 480 та 800 км на шосе, коли буксируватиме понад 36 тисяч кг вантажу. Цей показник стане рекордним у сегменті електровантажівок. Він додав, що із таким завантаженням тягач зможе розігнатися до 96 км/год за 20 секунд і дійти до стабільної швидкості 104,6 км/год, порівняно з 72 км/год еквівалентного дизеля. Щодо вартості, то вона становитиме 150 та 180 тисяч доларів.

Раніше розповідалося про те, що Tesla без пояснення причини зупинила поставки однієї зі своїх моделей.

Наступна публікація