Mercedes-Benz 1998 року продається за п'ять мільйонів доларів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Один з 25 гоночних спорткарів продадуть з аукціону в Монтереї.

У Каліфорнії виставлять на продаж ексклюзивну версію Mercedes-Benz AMG CLK GTR, яка була випущена в 1998 році в кількості 25 штук. Його ціна стартує з позначки в 4,25 млн доларів і дійде до 5,25 млн доларів. Про це повідомляє AutoBlog.

Гоночна версія спорткара успішно брала участь у чемпіонатах серії GT1 в 97-98 роках, вигравши 17 з 22 гонок. AMG CLK GTR оснащено 6,9-літровим V12 потужністю 604 к.с. в парі з шестиступеневою коробкою передач, яка передавала крутний момент на задню вісь.

Всього випустили 25 спорткарів. Самий перший AMG CLK GTR випустили в 1997 році і він мав повністю гоночні налаштування і відповідний салон, інші ж були дорожніми версіями: 20 з них були купе, п'ять - родстерамі, які збиралися AMG на заводі в Аффальтербасі між зимою 1998 року і літом 1999 року.

Адаптування полягало у встановленні антиблокувальної системи для безпеки, кондиціонера і шкіряних крісел, також відсутність багажного відділення змусило створити відсіки для дрібних речей під кожною з дверей. На відміну від McLaren F1, CLK GTR вів себе як сумлінний гоночний автомобіль на вулиці.

Всі 25 CLK GTR, з коли-небудь побудованих, були з лівим кермом, за винятком одного, який спеціально робили для султана Хассанал Болкіах з Брунею. Комфорт і витонченість водія були в пріоритеті, оскільки Mercedes-Benz хотів не тільки запропонувати клієнтам справжній гоночний автомобіль, але і спробувати зберегти низьку ціну.

Спорткар, виставлений на продаж, належав жителю Німеччини і в 2005 році був перевезений в Гонконг. У той час інспекція показала, що машина була повністю оригінальна: фарба, кузов і двигун, тільки замінена шкіряна оббивка салону. Показання одометра становили 1439 км. В Америку машина була імпортована в квітні 2018 року для демонстрації на виставці і подальшого продажу.

Автомобіль включає в себе оригінальну ручку коробки передач AMG SPS, оригінальні керівництво по експлуатації і обслуговуванню, службову документацію SPS, ручний довідник, оригінальні запасні ключі, аптечку першої допомоги, оригінальний повітряний компресор і цистерни, а також динамометричний ключ. Автомобіль буде виставлено на аукціоні поряд з Ferrari 250 GTO 1962 року Scaglietti.

Нагадаємо, що у продажу з'явився універсал Audi RS6 Avant, який належить принцу Гаррі. Пробіг на спідометрі автомобіля складає трохи більше 4 тисяч кілометрів.

Наступна публікація