Mercedes-Benz налагодить біля України виробництво батарей для електрокарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія будує завод у Польщі.

Mercedes-Benz налагодить виробництво батарей для електрокарів у місті Яворі в Польщі.

Підприємство зведуть поряд з заводом двигунів, який вже будують тут, пише AutoBlog з посиланням на слова прем'єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького.

Daimler інвестує тільки у підприємства по будівництву акумуляторів близько 200 мільйонів євро. Це дозволить створити додатково 300 робочих місць.

Ще точно не відомо які саме батареї буде виробляти Mercedes-Benz в Польщі. У промисловості існує низка "рецептів". Одним з них – NCA або літій-нікель-кобальтово-алюмінієвий оксид, який виробляє Panasonic і використовується Tesla.

Китайські виробники використовують батареї під назвою LFP, які мають нижчу щільність енергії, але не містять кобальту, в той час як Nissan і LG Chem використовують LMO або оксид літію-марганцю.

Загалом до 2030 року компанія планує витратити на батареї приблизно 20 мільярдів євро, тому як готується до масового виробництва гібридів і електрокарів.

Нагадаємо, що британці розробили мобільні водневі зарядки для електрокарів. Принцип роботи мобільних зарядок схожий на той, що використовується в деяких автомобілях, що працюють на водневому паливі. Різниця тільки в тому, що зарядки передають енергію спочатку на акумулятор, а в машинах енергія від палива відразу передається на електричний двигун.

Залиште свій коментар

Вибір редакції