Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Mercedes навчив свої безпілотники спілкуватися з пішоходами

Mercedes навчив свої безпілотники спілкуватися з пішоходами

Самохідні автомобілі бренду обладнають "розумними" фарами і індикаторами.

Компанія Mercedes-Benz, яка готується до випробувань безпілотників у Силіконовій долині, представила "розумні" фари і індикатори для спілкування з пішоходами.

Оптика складається з набору світлих смужок бірюзового кольору, які повідомляють про маневри автомобіля, пише "Мотор".

У Daimler вважають, що в перспективі безпілотники стануть невід'ємною частиною життя людей. Так, автомобіль, яким не керує людина, повинен давати максимально зрозумілі сигнали перехожим, щоб уникнути аварій.

"Люди повинні швидко і з належною часткою впевненості визначати, що буде робити безпілотник", — каже штатний футуролог Daimler Олександр Манковский — Автомобіль повинен показати свої наміри так, щоб вони були зрозумілі на рівні інтуїції".

Mercedes-Benz_1
motor.ru

Загалом "розумне" освітлення Mercedes-Benz – це складна система. Світлодіодні смужки розташовані на лобовому склі, решітці радіатора, фарах, бічних дзеркалах, нижніх секціях скла і використовуються для повідомлення про рух автомобіля в автономному режимі.

Блок на даху інформує про наступні дії безпілотника. Так, повільні спалахи свідчать про те, що автомобіль гальмує. Крім того, світлотехніка на даху "відстежує" рух пішоходів, повідомляючи про те, що безпілотник їх бачить.

Про початок руху безпілотник повідомляє відповідної світловою індикацією, розкладанням дзеркал, підняттям передньої, а потім задньої частини кузова. За задумом інженерів, ці рухи повинні нагадувати живу істоту, яка прокидається і потягується.

Раніше згадувалося, що Mercedes показав на ролику свою футуристичну фабрику електрокарів. Завод буде повністю автоматизований і працювати від сонячних батарей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції