Mercedes підвищує вартість дизельних автомобілів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія намагається підвищити попит на свої бензинові моделі.

Компанія Mercedes-Benz підвищує вартість своїх дизельних автомобілів у Німеччині.

Про це повідомляє прес-служба Daimler.

Згідно зі звітом, Mercedes тимчасово припинив доставку та реєстрацію деяких моделей. Загальна сума фінансових резервів Daimler збільшилася від 23 млрд євро до 30,7 млрд. При цьому сума витрат і штрафів більш ніж подвоїлися до 4,9 млрд євро.

У концерні повідомляють, що через значні витрати у Mercedes змушені скоротити інвестиції у розробку менш шкідливих дизельних авто і електрокарів. При цьому Daimler також виділяє 2 млрд євро на реструктуризацію.

Як наслідок таких значних розтрат Mercedes підвищує ціни на свої дизельні автомобілі. Крім того, такий маневр повинен підштовхнути автомобілістів купувати більш екологічні машини бренду.

Це так само важливо для Mercedes-Benz. За оцінками аналітиків, 2020 року марці загрожує штраф у 1,2 млрд євро за недотримання вимог зі зниженню викидів від проданих машин. Тобто компанія повинна продавати більше екологічного транспорту або отримає штраф.

Нагадаємо, що прибуток Daimler обвалилася на 60%. Концерн планує масові звільнення. Компанія серйозно витратилася на електрокари та сплату штрафу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції