Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобіль отримав мінімалістичний дизайн та три екрани інформаційно-розважальної системи.

Салон футуристичного електричного концепту Mercedes-Benz EQ вперше показали на фотографіях.

Знімки, а також деякі замальовки представила пресслужба німецької марки.

Судячи з зображень прототип отримає величезну приладову панель, яка буде повністю "голою". На глянцевому покритті красуються всього декілька отворів для кондиціонування салону.

При цьому в електрокарі встановлено три екрани інформаційно-розважальної системи: один великий між кріслами переднього ряду, а ще два – на передніх дверцятах.

Крім того, у салоні не помітно жодних клавіш. Єдиний перемикач розташований на кермові збоку і призначений, імовірно, для ввімкнення поворотників. Шкалу швидкості та іншу важливу інформацію з високою вірогідністю авто буде виводити на екран замаскований під приладовою панеллю перед кермом.

Весь салон виконаний у переважно у білих тонах. Приладова панель – темна, а подекуди проглядаються сині вставки, які, імовірно, повинні нагадувати про те, що це електрокар.

Варто зазначити, що хоч і салон авто має дуже прогресивний вигляд, але невідомо, що у Mercedes-Benz перенесуть у серійну версію. Роздивитися ж прототип детальніше можна буде в кінці вересня 2019 року на автосалоні в Франкфурті.

Mercedes_2
mercedes-club

Нагадаємо, що перший електрокар Mercedes пройшов нещадні краш-тести. Автомобіль отримав п'ять зірок безпеки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції