Mercedes роздає по три тисячі євро на модернізацію дизельних авто

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Субсидії пропонують автомобілістам деяких регіонів Німеччини.

Компанія Mercedes-Benz у Німеччині пропонує субсидію у розмірі трьох тисяч євро для модернізації своїх старих дизельних авто.

Про це повідомляє AutoNews.

Судячи з публікації, у німецькій марці були змушені розглянути питання модернізації систем очищення вихлопних газів на старих автомобілях після того, як у деяких містах почали забороняти дизельні авто.

У Mercedes-Benz вже навіть створили спеціальний сайт для прийняття і обробки заявок від власників старих авто, які не відповідають еконормам і на які поширюється заборона на в'їзд до міст.

Поки що субсидію можуть отримати жителі тих регіонів, які стикаються з потенційними заборонами на кермування.

Перший комплект дооснащення для автомобілів Mercedes з дизельними двигунами Euro 5, включаючи найбільш продавані моделі E 220 і E 250, був розроблений Dr Pley SCR Technology. Разом з установкою його вартість складає три тисячі євро.

Видання зазначає, що спочатку Mercedes-Benz пропонував оновлення програмного забезпечення і уникав варіанту з модернізацією дизельних авто. Замість цього компанія рекомендувала власникам купувати нові машини.

Тим не менш споживачі чинили тиск на концерн, що призвело до субсидування модернізації старих дизелів.

Раніше згадувалося, що у Німеччині брудні "Жигулі" замінюють китайськими електрокарами. Німецькі дилери перестали возити автомобілі Lada через невідповідність екостандартам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції