Mercedes затягують в новий дизельний скандал

Дата публікації
Перегляди
446
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Mercedes затягують в новий дизельний скандал

Фото: Reuters

Компанії загрожує масштабний відгук дизельних моделей за перевищення показників СО2 у викидах.

Федеральне управління автотранспорту в Німеччині (КВА) розглядає ймовірність порушень у моделях компанії Daimler. За повідомленням видання "Spiegel", мова йде про більш ніж 750 тисяч автомобілів С-Саѕѕ, G-Class і Vito з дизельним 1,6-літровим агрегатом в рамках країни, і може досягти 2,2 мільйонів по всьому світу.

Німецьке видання Bild повідомляє, що поки компанія не коментує те, що відбувається і стверджує лише, що тісно співпрацює з КВА. У Федеральному управлінні теж не підтвердили відомості про відкликання, але відзначили, що розглядають моделі Mercedes в рамках стандартного огляду.

Зауважимо, що в середу Федеральне міністерство транспорту звернуло увагу на вихлопи мікроавтобуса Vito, в якому регулятор виявив незаконне програмне забезпечення. Але Daimler планує оскаржити таку заяву, оскільки вони не хочуть, щоб ПО класифікували як незаконне і стверджують, що автомобіль має «надійний контроль викидів», але він повинен отримати оновлення програмного забезпечення. Тому до розслідування підключилося КВА.

Зазначимо, що нещодавно під масштабний відгук потрапили автомобілі Volkswagen і Seat. Журналісти при тестуванні цих моделей виявили проблему з ременем безпеки, що відстібався.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
446
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація