Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мережу підірвали меми з пікапом Tesla. Користувачі глузують з дизайну Cybertruck

Електричний пікап порівнюють з домовиною, свинарником і сміттєвим баком.

Соцмережі підірвав презентований Ілоном Маском пікап Tesla Cybertruck: хтось глузує із кутастого дизайну авто, а дехто називає електрокар технологічним проривом. Загалом новий транспорт нікого не залишив байдужим.

Найдотепніші фотожаби, які ширяться мережею, зібрав сайт ТСН.ua.

Так, чимало користувачів натякають, що дизайн нового пікапа Tesla ніби взятий з гри Minecraft, де світ відображається великими пікселями і усі предмети мають кутасту форму. На фото навіть показано, наскільки гармонійно Cybertruck вписується у відеогру.

Майнкрафт, тесла
twitter.com/All_Star120

Взагалі у мережі дуже багато аналогій саме з фантастичними фільмами та відеоіграми.

Меми пікап тесла_1
twitter.com/Niklasavid

Інші ж порівнюють електропікап з картинками, створеними у комп'ютерному редакторі Paint чи взагалі з малюнками машини трирічної дитини.

Також автомобілісти в соцмережах натякнули, що Ілон Маск, імовірно, придумув дизайн нового пікапу після того як покурив марихуани.

Деякі юзери порівняли новий Tesla Cybertruck з домовиною і навіть з саркофагом, в якому лежить Ленін.

Ору

Опубликовано Margery Cortez Понедельник, 25 ноября 2019 г.

Інші ж користувачі натякають, що у відкритому багажнику електричного пікапа буде добре вирощувати свиней.

Або просто порівнюють Cybertruck з безнадійно старими автомобілями.

Крім того у соцмережах пишуть, що кузов електричного пікапа нагадує джакузі.

Також юзери порівнюють кутасту зовнішність пікапа з баком для сміття та взагалі з чим тільки можна уявити.

Крім того, користувачі нагадали про перші візуалізації пікапа, які створили ентузіасти, і натякнули, що краще б Cybertruck мав саме такий дизайн.

Меми пікап тесла_3

У Росії також не оминули увагою презентацію пікапа. Там нагадали про презентацію російського безпілотного трастора і натякнули, що дизайн Cybertruck - це ще далеко не найгірший варіант.

Меми пікап тесла_2

Згадали юзери і про скло Cybertruck, яке на подив аудиторії та самого Маска розбилось просто під час презентації авто. У Мережі опублікували відео, на якому люди у масках намагаються розбити прозору стінку на зупинці громадського транспорту, але вона залишається цілою. У публікації зауважили, що це скло стало б у нагоді Маскові під час презентації пікапа.

 

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції