Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Місто у Німеччині замовило відразу 56 електробусів Mercedes

Автобуси замінять п'яту частину автопарку муніципального перевізника.

Транспортна компанія у Німеччині замовила відразу 56 електричних автобусів Mercedes-Benz eCitaro.

Нові машини замінять п'яту частину автопарку муніципального перевізника ESWE Verkehr з міста Вісбаден, пише GreenCarCongress.

Mercedes не тільки надасть свої електробуси, але і переобладнає сервісні центри і встановить низку зарядних станцій для адаптації маршрутів компанії. У планах навіть будівництво транспортної станції, прокладання кабелів та встановлення трансформаторів для перетворення середньої напруги у низьковольтну.

Перші 15 eCitaro для Вісбадена будуть оснащені літій-іонними батареями поточного покоління - батареями NMC (літій-нікель-марганцево-кобальт-оксидні елементи). Кожен eCitaro оснащений дванадцятьма акумуляторними батареями загальною потужністю 292 кВт-год.

Mercedes-Benz вже доставив 10 таких електробусів.

Решта 41 eCitaro будуть оснащені твердотільними батареями. Вони мають дуже високу щільність енергії – для забезпечення загальної потужності 441 кВт-год достатньо семи батарейних блоків.

За даними Mercedes, навіть взимку всі електробуси зможуть проходити мінімум 200 кілометрів на одному заряді. Це повністю відповідає вимогам німецького перевізника.

Раніше згадувалося, що у Німеччині на маршрут вийдуть автобуси без водіїв. Самоврядні автобуси збираються запустити у місті Монгайм-на-Рейні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції