"Мій поліс": для водіїв запустили новий мобільний застосунок

Дата публікації
"Мій поліс": для водіїв запустили новий мобільний застосунок

Pexels

В ньому можна оформити електронний європротокол.

Моторне транспортне страхове бюро України (МТСБУ) запустило для водіїв мобільний застосунок "Мій поліс".

Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці організації.

Зазначається, що цей застосунок створений для оформлення електронного європротоколу. Він стане першим проектом, розвиненим за підтримки інноваційного хабу МТСБУ. Застосунок також дає можливість перевести в електронний вигляд паперовий поліс.

"Нашою експертною групою з відбору найкращих проектів був визнаний переможцем першого етапу стартап молодих програмістів "Мій поліс", рішення для смартфонів iOS і Android з функцією електронного європротоколу та оцифрування паперового полісу.

Була проведена експертиза цього програмного продукту і зроблено висновок про його повну придатність для практичного застосування. Чудова ідея, яка дозволить спростити заповнення європротоколу та поступово позбавлятися від паперових бланків", - прокоментував генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

В ході спільної роботи стартапу і Бюро було проведено тестування взаємодії застосунку та ЦБД МТСБУ стосовно його безперебійної роботи.

Найближчим часом МТСБУ проведе інформаційну кампанію для популяризації проекту "Мій поліс" серед страховиків та автовласників. Зокрема, з цією метою буде зроблений та поширений в інформаційному просторі відеосюжет, де наочно показано, як задіяти функції застосунку.

Завантажити мобільний застосунок "Мій поліс" можна ТУТ.

Раніше розповідалося про те, як перевірити та сплатити нові штрафи за порушення ПДР.

Наступна публікація