МВС створило сервіс із детальною інформацією про реєстрацію авто в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новий сервіс МВС показує інформацію про первинну реєстрацію автомобілів, яку можна фільтрувати за низкою критеріїв.

Головний сервісний центр МВС створив сервіс, щоб кожен охочий міг легко дізнатись про стан українського авторинку. Відомості порталу оновлюються щомісячно.

Він покликаний унеможливити маніпуляції державними даними, корупцію та зробити інформацію доступною для усіх, йдеться на сайті сервісу.

Статистика продаж авто
Перша реєстрація авто в Україні

Тут кожен може оглянути динаміку продаж за будь-який відрізок часу від 2013 року, обравши критерії: область, тип кузова транспорту, марка та модель. Також є додаткові фільтри: тип палива автомобіля, рік випуску, об’єм двигуна, повна маса і колір.

Головний сервісний центр МВС новий сервіс_1

Далі у реєстрі відображаються усі зміни, які трапляються з автомобілем: зміна власника, номерного знаку, переобладнання і так далі.

Сервіс буде корисним користувачам для моніторингу автомобільного ринку і отримання достовірної інформації про самих популярних марках і моделях авто. Так, у кілька кліків можна дізнатись у якому регіоні, якого кольору чи із яким двигуном авто користується більшою популярністю. Особливо така інформація буде цікава для власників автобізнесу.

Головний сервісний центр МВС новий сервіс_2

Статистика публікується на основі відкритих даних Єдиного державного реєстру МВС щодо транспортних засобів та їх власників.

Відео В Україні відкрили дані про реєстрацію транспортних засобів

Вперше в Україні відкрили дані про реєстрацію транспортних засобів. Сервіс не містить конфіденційної інформації про власника автівки, проте дає можливість порівняти дані за регіоном, датою випуску, моделлю, об’ємом двигуна, типом палива та кольором. Це допоможе автодилерам аналізувати тенденції ринку, звичайним автовласникам безкоштовно отримувати достовірну інформацію про найпопулярніші марки та моделі авто, які продаються в Україні. 

В Україні відкрили дані про реєстрацію транспортних засобів

Нагадаємо, що у Кабміні встановили жорстке стеження за боржниками у разі реєстрації автомобілів. Особи, які присутні в списку "Єдиного реєстру боржників", не зможуть продавати або купувати автомобілі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції