Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На автомагістралі у США випустили безпілотні фури

Вантажівки будуть перевозити посилки мало не через півкраїни.

Поштова служба Америки почне використовувати безпілотні фури, розроблені стартапом TuSimple, для перевезень вантажів між містами Фінікс і Даллас.

Вантажівки їздитимуть автономно, але у кабіні будуть водій і інженер для контролю за поїздкою, передає AutoGeenius.

Програма включає у себе п'ять поїздок у дві сторони між містами. Кожна з них має протяжність близько 3,3 тисячі км або близько 45 годин кермування. Поки що не відомо, чи будуть продовжені випробування у перспективі.

Завдання значно спрощується тим, що фури будуть їздити національними магістралями. Так, електроніці буде значно простіше контролювати дорогу, ніж легковикам-безпілотникам, які тестують у міських умовах.

У разі успіху тестового проекту з безпілотниками, у Поштовій службі США розраховують вирішити проблему з браком водіїв і поповнити автопарк самохідними фурами TuSimple.

За оцінками Американської асоціації вантажоперевезень, до 2024 року нестача водіїв складе приблизно 174 тисячі кадрів.

Такий дефіцит буде спровокований тим, що багато заслужених водіїв йдуть у відставку, а молоде покоління рідко вибирає цю професію. Разом з тим новий закон США про безпеку, що вимагає, щоб водії вантажівок реєстрували пройдену відстань в електронному вигляді, ще більше обмежують швидкість і ефективність перевезення вантажів.

Раніше згадувалося, що у Швеції почала роботу перша безпілотна вантажівка T-pod. Автомобіль працює на логістичну компанію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції