На дорогах із камерами втричі поменшало ДТП і вп'ятеро рідше перевищують швидкість: МВС про фіксацію порушень ПДР

Дата публікації
Перегляди
592
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На дорогах із камерами втричі поменшало ДТП і вп'ятеро рідше перевищують швидкість: МВС про фіксацію порушень ПДР

Фото: УНІАН

В Києві та області працюють 50 камер автоматичної фіксації перевищення швидкості.

8 вересня минає рівно 100 днів від початку роботи системи автоматичної фіксації перевищення швидкості. За цей час вона має і своїх антирекордсменів з максимальної швидкості та кількості порушень, і свої здобутки, про які цього дня звітували в МВС.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За 100 днів поліцейські винесли понад 800 тисяч постанов про порушення швидкісного режиму. Три чверті з них водії уже сплатили. Сумарна вартість штрафів — 100 мільйонів гривень.

Заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький розповідає, що є й ті, які не сплачують штраф, який надходить: "Наразі вже понад 25 тисяч матеріалів передано до Державної виконавчої служби з метою саме вже примусового виконання".

У тих місцях, де стоять камери, втричі зменшилася кількість ДТП. На окремих ділянках за останніх три місяці не зафіксували жодної аварії, хоча раніше вони тут частенько траплялися. Та були й антирекорди — наприклад, порушення швидкісного режиму 12 разів за один день та значне перевищення швидкості — 217 кілометрів за годину.

Заступник очільника МВС Антон Геращенко заявив, що всі камери автофіксації порушень ПДР встановлювалися виключно в тих місцях, де за статистикою були найбільш серйозні аварії з жертвами і травмами."Там було 37 ДТП, а після як встановили камери, у цих самих місцях зафіксували лише 13 ДТП", — каже він.

Від початку роботи системи водії в п’ять разів менше стали перевищувати швидкість у місцях встановлення камер. Нині за таке порушення накладають штрафи: 255 гривень, якщо порушив швидкість на більш як 20 км за годину, і 510 гривень — якщо більш як на 50 км. 

Нині в Києві та області працюють 50 камер автоматичної фіксації перевищення швидкості. Цьогоріч у МВС планують закупити іще 220. Їх встановлять у всій країні, в найбільш небезпечних місцях.

А також у планах — нові системи “фантом” — апаратура, яку встановлюватимуть на поліцейські автомобілі. Фантомні автівки визначатимуть швидкість інших машин просто під час руху і фіксуватимуть порушення ПДР.

Водії під наглядом: що змінилося за 3 місяці роботи системи фіксації перевищення швидкості

Водії під наглядом: що змінилося за 3 місяці роботи системи фіксації перевищення швидкості

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Дата публікації
Перегляди
592
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація