Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Філіппінах розтрощили 75 контрабандних преміум-авто

Серед розчавлених бульдозером суперкарів були Lamborghini, Mercedes-Benz та Porsche.

У понеділок, 30 липня, на Філіппінах знищили преміальні автомобілі на суму 5,5 мільйонів доларів у рамках програми боротьби із корупцією. Бульдозером було розтрощено 76 автівок, серед яких моделі Lamborghini, Mercedes-Benz, Nissan, Porsche та Ford.

Знищенням автомобілів та мотоциклів у рамках антикорупційної програми керував президент Філіппін Родріго Дутерте, повідомляє CNN.

На Філіппінах знищують преміум-іномарки

На це неможливо дивитися без сліз. Новенькі Porsche, Lamborghini, Maserati - просто розчавлюють. Усе тому, що вони - нелегально імпортовані.

Опубликовано DW (українською) Cреда, 1 августа 2018 г.

Всі транспортні засоби були відібрані разом із контрабандою, яку перевозили до країни.

Це не вперше, коли Дутерте ініціював знищення розкішних суперкарів та інших преміальних авто. У лютому він наказав знищити 30 автомобілів, заявивши, що продаж конфіскованих автомобілів на аукціоні дозволить злочинним синдикатам отримати їх, пройшовши фальшиву ідентифікацію.

Lamborghini_1
Reuters

Після виборів 2016-го року президент оголосив по боротьбу з корупцією, щоб виправдати жорстку війну з наркотиками, очищенням рядів журналістів та масового звільнення державних службовців. Він пообіцяв піти у відставку, якщо не зможе придушити корупцію.

Нагадаємо, що чиновники скуповують елітні машини за ціною у 50 тисяч гривень. Щоб уникнути зайвих питань, договори оформлюють на готівку з сумою в 49 тисяч гривень за автомобіль ціною в декілька мільйонів.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції