На Гаваях мешканці збунтувалися проти хитрих власників електрокарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За їхніми словами, автомобілісти зловживають пільгами для екомобілів.

На Гавайських островах власники електрокарів зловживають безкоштовною парковкою аеропорту Гонолулу і займають паркомісця практично постійно.

Про це повідомляє Hawaii News Now з посиланням на заяви невдоволених місцевих жителів.

Річ у тім, що аеропорт островів, які, до слова, належать США, зробив паркування для електрокарів безоплатним на термін до трьох місяців. Ним можуть скористатися всі, хто відлітає звідси, але, ймовірно, жорсткого контролю за автомобілістами немає.

За словами місцевих жителів, водії замість того, щоб скористатися перевагою під час перельотів, паркуються в аеропорту постійно.

Як результат, близько 550 пакромісць зайняті і держава втрачає близько $10 тисяч на день. Цікаво, що всього в аеропорту 4,5 тисячі місць для паркування. Тим не менш громадяни Гонолулу вирішили виконати свій обов'язок перед державою і заявити про свої спостереження. Місцева влада навіть хотіла скоротити термін безкоштовного перебування для електромобілів до трьох годин, але законопроект не знайшов великої підтримки.

Видання зазначає, що більшість електрокарів, ймовірно, належать персоналу аеропорту. Тим не менш багато хто вважає, що таке лояльне ставлення до екологічних авто несправедливим.

Раніше згадувалося, що у Канаді Tesla не підпала під держзнижки для електрокарів. Кошти будуть виділятися тільки на авто вартістю до $45 тисяч.

ВідеоВ Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції