Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Харківщині відкрили шляхопровід, який обвалився влітку

На Харківщині відкрили шляхопровід, який обвалився влітку

Ремонт тривав близько чотирьох місяців.

На Харківщині відкрили після ремонту автомобільний міст через залізницю.

Про це йдеться у сюжеті програми "ТСН.Ранок".

У повідомленні зазначається, що наприкінці літа міст у районі села Пісочин частково обвалився – тоді зруйнувалося майже сто квадратних метрів шляхопроводу. У момент обвалу на мосту та під ним нікого не було – тож минулося без жертв.

Згодом почався ремонт і машини були змушені об’їжджати близько 10 кілометрів. За чотири місяці пошкоджену частину повністю замінили. На це пішло 23 мільйони гривень із держбюджету. Щоб перевірити міцність відновленого мосту, спершу по ньому пустили кілька ваговозів. А ще – встановили додаткові підпори в аварійних місцях.

При цьому наголошується, що міст старий і потребує капітального ремонту, який планують почати вже за рік. Найімовірніше, це відбудеться вже навесні-влітку 2021 року.

Відео У Харкові після ремонту відкрили автомобільний міст через залізницю

Наприкінці літа міст частково обвалився - тоді зруйнувалося майже сто квадратних метрів шляхопроводу. У момент обвалу на мосту та під ним нікого не було, тож минулося без жертв. Доки тривав ремонт, машини були змушені об’їжджати близько 10 кілометрів. За чотири місяці пошкоджену частину повністю замінили. На це пішло 23 мільйони гривень із держбюджету.

У Харкові після ремонту відкрили автомобільний міст через залізницю

Нагадаємо, що будівництво окружної Рівного показали на відео. Нова дорога спростить рух трасах Київ-Луцьк та Рівне-Старокостянтинів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції