На продаж виставлять рідкісну Honda за 408 тисяч доларів: у чому її особливість

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На продаж виставлять рідкісну Honda за 408 тисяч доларів: у чому її особливість

carscoops.com

Це одна зі 140 примірників спеціальної версії.

Компанія Torque GT, яка спеціалізується на продажі японських автомобілів, виставить на аукціон рідкісну Honda NSX-R за 408 тисяч доларів.

Про це повідомляється на сторінці компанії в Instagram.

На початку 1990-х Honda створила спортивну версію свого легендарного автомобіля NSX, який отримав приставку "Type-R". Ця версія виконана ще й у версії NA2, яка ще рідкісніша, ніж оригінальна NSX-R. Honda побудувала майже 500 екземплярів NA1 NSX-R та лише 140 NA2.

Порівняно із звичайним NSX, R став легшим приблизно на 100 кілограм завдяки використанню деталей корпусу з вуглецевого волокна та позбавленню від непотрібної обробки та обладнання.

carscoops.com

3,2-літровий V6 був розрахований на 286 кінських сил, щоб відповідати угоді між японськими виробниками, але майже напевно випускав більше потужності, яка відправлялась на задні колеса за допомогою шестиступеневої механічної коробки передач.

carscoops.com

На одометрі модель має 50 927 км. У 2019 році таке ж авто, яке мало 860 км пробігу, продали за 445 377 доларів. Проте зараз японську класику почали цінувати більше, і, ймовірно, ціна цієї машини перетне 500 тисяч доларів.

Раніше повідомлялося, що на американському аукціоні Copart виставили на продаж найшвидший екземпляр Porsche – 911 GT2 RS.

Наступна публікація