Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На заводі Tesla не встигають фарбувати автомобілі

У соціальних мережах користувачі скаржаться на затримки випуску Tesla Model 3.

На виробництві не вистачає кузовної фарби для своєчасного випуску автомобілів Tesla Model 3. Про це повідомляє Ілон Маск у відповідь на запитання користувача в мережі Twitter.

Клієнт повідомляє, що сплачена два роки тому передплата в тисячу доларів припускала, що електрокар він отримає зараз. Але на заводі повідомили, що машина з його VIN-номером знята з конвеєра через проблеми з фарбуванням автомобіля і поки вони не можуть повідомити, коли його електрокар буде готовий.

Ілон Маск визнає існуючі затримки з Tesla Model 3 і повідомляє, що вони готові створювати нові автомобілі, якщо є проблеми з кольором чи якістю. Крім того, червоний і перлинно-білий кольори для Tesla дуже глибокі і вимагають особливої опрацювання, із-за чого виникають такі переноси термінів.

Інший клієнт поскаржився на те, що його автомобіль Tesla Model 3 приїхав з двотижневою затримкою з дефектами фарбування, ушкодженнями панелей при складанні, питаннями до обробки, і майже відразу перестав працювати кондиціонер. Після скарги він чекає на переробку, яку йому обіцяли і ніяк не виконають.  

Нагадаємо, що Ілон Маск провів екскурсію по заводу Tesla, показавши роботу виробництва зсередини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції