Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На заводі Tesla у Китаї вже встановлюють обладнання. Відео

На ролику показали завершальні етапи будівництва підприємства.

До Мережі потрапило відео вже практично добудованого заводу Tesla Gigafactory 3 у Шанхаї.

Ролик з'явився на YouTube-каналі Jason Yang.

Перші кадри відображають останні етапи будівництва заводу від початку весни 2019 року до нинішнього часу. Помітно, що зараз тільки деякі стіни гігантського підприємства залишилися необшитими.

При цьому відомо, що Tesla вже встановлює обладнання та набирає співробітників на Gigafactory 3.

На ярмарку вакансій у Китаї американська компанія набирала близько 500 співробітників на день. Більшість з них, це технічні фахівці місцевих автомобільних компаній, які домовилися про партнерство з Tesla.

Неймовірно те, що компанія вже набирає співробітників, а ще наприкінці 2018 року у Tesla тільки ухвалили рішення про будівництво заводу у Китаї. Тепер же марка має повноцінний майданчик, який, ймовірно, почне випускати авто до кінця 2019 року.

Раніше згадувалося, що Tesla встановила рекорд продажів і нарощує виробництво. Поставки електрокарів перевершили всі очікування.

Відео Поліція австралійського штату Вікторія закуповує автомобілі Tesla

Автівка може розігнатися до сотні кілометрів на годину за 5 секунд. Перша машина вже в роботі, її тестують на предмет придатності для служби у різних регіонах штату. Перейти на електрокари вирішили через їхню екологічність та економічність.

Поліція австралійського штату Вікторія закуповує автомобілі Tesla

Залиште свій коментар

Вибір редакції