Наче болід Формули-1: у Мережі з'явилося відео, як розганяється найшвидший серійний автомобіль в історії

Наче болід Формули-1: у Мережі з'явилося відео, як розганяється найшвидший серійний автомобіль в історії

Зсередини це має доволі ефектний вигляд.

Як відомо, нещодавно компанія Tesla презентувала електрокар Model S Plaid, який став найшвидшим серійним автомобілем у світі.

Американська компанія офіційно заявила, що її Tesla Model S Plaid може розігнатися до максимальних 320 км/год, а на те, щоб подолати першу позначку в 100 км/год їй потрібно всього 1,99 секунди. Це, власне, й вирішили показати на камеру, передає Electrek.

Так, після офіційної частини заходу запрошена публіка змогла покататися на серійних Model S Plaid. Щоправда, не самостійно, а лише як пасажири: автомобілями керували професійні водії.

Цікаво, що цей неймовірний показник не позначився на запасі ходу, оскільки електрокар здатний подолати до 624 км на одній зарядці батареї. До того ж підтримується швидка зарядка: за 15 хвилин запас поповнюється на 300 км ходу. Щодо потужності, то вона складає 1 020 "коней".

Правду кажучи, в такому швидкому сімейному седані немає великого сенсу, тому під час презентації Ілон Маск розповів, що саме стало причиною створення Models S Plaid. Це зовсім не бажання побити рекорди швидкості або втерти носа конкурентам - Tesla розробила шалену Model S для того, щоб показати, що електромобіль - це кращий автомобіль. Для компанії було важливо продемонструвати майбутнє відновлюваної енергії, і Model S Plaid стала для цього яскравим прикладом.

Раніше розповідалося про те, що Ілон Маск вирішив відмовитися від найкрутішої флагманської моделі Tesla.