Наміри Ілона Маска зупинили торги акціями Tesla

Акції компанії Tesla злетіли після оголошення Маска про своє бажання зробити компанію приватною.

Днями Ілон Маск оголосив, що планує перевести Tesla з акціонерної компанії в розряд приватної, викупивши всі акції у їх власників. За його словами, виробник тільки виграє від цього, вартість акцій перестане коливатися, а темпи розвитку будуть набирати обертів.

На своїй сторінці у Twitter Маск пише, що готовий викупити акції по 420 доларів і стати власником основного пакету. Він зазначає, що всі акціонери залишаться. Він створить спеціальний цільовий фонд, що дозволяє будь-кому залишатися поруч з Tesla. Схоже переформатування зараз проводять з компанією SpaceX.

Зараз Ілон Маск чекає підтримки з боку акціонерів компанії, а підтримку інвесторів вже гарантовано.

Після заяви керівника Tesla Inc. Вартість акцій компанії зросла на 11%. На біржі NASDAQ ціна склала 379,79 доларів (раніше 379,57). Торги довелося зупинити до прийняття компанією кінцевого рішення.

В Bloomberg повідомляють про те, що загальна вартість Tesla становить 82 млрд доларів, а нинішня частка Маска - 20%. Викуп обійдеться керівнику в 66 млрд доларів.

Ще однією причиною зльоту можна вважати повідомлення про те, що суверенний фонд Public Investment Fund в Саудівській Аравії планує придбати частку в компанії в розмірі 3-5% і стати одним з восьми ключових акціонерів.

Нагадаємо, що Tesla повідомила про стабільність виробництва. Зараз завод випускає п'ять тисяч електрокарів Model 3 на тиждень. І в подальшому планують підвищувати темпи до шести тисяч.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар