Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наміри Ілона Маска зупинили торги акціями Tesla

Акції компанії Tesla злетіли після оголошення Маска про своє бажання зробити компанію приватною.

Днями Ілон Маск оголосив, що планує перевести Tesla з акціонерної компанії в розряд приватної, викупивши всі акції у їх власників. За його словами, виробник тільки виграє від цього, вартість акцій перестане коливатися, а темпи розвитку будуть набирати обертів.

На своїй сторінці у Twitter Маск пише, що готовий викупити акції по 420 доларів і стати власником основного пакету. Він зазначає, що всі акціонери залишаться. Він створить спеціальний цільовий фонд, що дозволяє будь-кому залишатися поруч з Tesla. Схоже переформатування зараз проводять з компанією SpaceX.

Зараз Ілон Маск чекає підтримки з боку акціонерів компанії, а підтримку інвесторів вже гарантовано.

Після заяви керівника Tesla Inc. Вартість акцій компанії зросла на 11%. На біржі NASDAQ ціна склала 379,79 доларів (раніше 379,57). Торги довелося зупинити до прийняття компанією кінцевого рішення.

В Bloomberg повідомляють про те, що загальна вартість Tesla становить 82 млрд доларів, а нинішня частка Маска - 20%. Викуп обійдеться керівнику в 66 млрд доларів.

Ще однією причиною зльоту можна вважати повідомлення про те, що суверенний фонд Public Investment Fund в Саудівській Аравії планує придбати частку в компанії в розмірі 3-5% і стати одним з восьми ключових акціонерів.

Нагадаємо, що Tesla повідомила про стабільність виробництва. Зараз завод випускає п'ять тисяч електрокарів Model 3 на тиждень. І в подальшому планують підвищувати темпи до шести тисяч.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції