Нардеп від "Слуги народу", який радив пенсіонерці "продати собаку", купив собі "євробляху"

Дата публікації
Нардеп від "Слуги народу", який радив пенсіонерці "продати собаку", купив собі "євробляху"

скріншот з відео

Політик запевняє, що придбав саме таке авто, щоб жити, як його виборці.

Нардеп від "Слуги народу" Євгеній Брагар, який свого часу запропонував пенсіонерці "продати собаку елітної породи", щоб сплатити комуналку, купив собі нерозмитнений Mercedes на польських номерах — так звану "євробляху". Він зізнався, що це його перший автомобіль.

Нардепа у новій автівці заскочив журналіст PavlovskyNews на парковці біля Верховної Ради. 

Політик пояснив купівлю "євробляхи" тим, що "хоче підтримати доступне розмитнення і жити, як його виборці". Mercedes на польських номерах 2002 року він купив в листопаді 2020-го за 2 200 доларів і вклав в ремонт ще 1000. За словами "слуги", його зарплата за минулий місяць становила 34,8 тис. грн.

Їздити на автомобілі Брагар почав від 2021 року. Каже, що поки з поліцією у Києві проблем було. Зупиняли його один раз і все закінчилося благополучно і без депутатського посвідчення. За якою схемою він купив авто і на кого оформив, "слуга" не розкриває.

Сам Брагар розповів, що хоче, аби розмитнення "евроблях" коштувало не більш ніж тисяча євро, але зараз, за його словами, таку ініціативу завзято блокує нардепка від "ЄС" Ніна Южаніна.

Нагадаємо, Євгеній Брагар прославився своїм зверненням до пенсіонерки, якій порадив "продати собаку елітної породи", щоб заплатити за комунальні послуги.

Ситуація сталася на політичному ток-шоу. До студії зателефонувала жінка, представилася пенсіонеркою з Кіровоградщини та запитала, як їй прожити на пенсію у 2 тисячі гривень і такими високими цінами на комунальні послуги. 

Під час дискусії Брагар сказав: "Якщо собака елітної породи у дворі, то вона може її продати в будь-який момент і спокійно сплатити".

Наступна публікація