Найдорожчий автомобіль у світі виїхав на випробування

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
7328
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найдорожчий автомобіль у світі виїхав на випробування

Фото: Bugatti

Його виготовили в єдиному екземплярі для неназваного клієнта.

Компанія Bugatti вивела на випробування найдорожчий автомобіль на планеті - La Voiture Noire.

Про це йдеться на офіційній сторінці французького виробника в Twitter.

Зазначимо, що ця машина виконана в єдиному екземплярі, а її власником є неназваний клієнт. Востаннє Bugatti La Voiture Noire офіційно показувався на публіці в грудні 2020 року. Його використовували, як різдвяну прикрасу в Мольсаймі.

Зараз французький автовиробник опублікував кілька зображень гіперкара, доповнивши їх цікавими подробицями. У повідомленні говориться, що на розробку La Voiture Noire потрібно понад 65 тисяч годин. Все заради того, щоб зробити його унікальним твором автомобільної моди.

Вартість La Voiture Noire озвучили під час презентації. Вона становила 11 мільйонів євро. Але, за словами президента Bugatti Стефана Вінкельмана, продали його за 16,5 мільйона євро. Мабуть, довелося вибрати з декількох потенційних покупців.

La Voiture Noire є найдорожчим автомобілем в світі. Особливість суперкара в його кузові з вуглеволокна, як у Bugatti Divo, і він використовує той же 8,0-літровий двигун W16 потужністю 1 500 кінських сил і 1 600 Ньютон-метрів крутного моменту, що в Chiron і Chiron Sport.

Раніше розповідалося про те, як унікальний гіперкар Bugatti влаштував епічну гонку з винищувачем.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7328
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація