Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дівчина вражає фанатів своїми розкішними формами і вмінням ремонтувати машини.

Мережу підірвали фотографії пишногрудої механікині Констанс Нунес, яка стала відома завдяки автомобільному реаліті-шоу Car Masters для Netflix.

Гарячі знімки красуня публікує у своєму Instagram.

За заявами самої Констанс, вона має понад 15 років стажу роботи в автомобільній промисловості. Ще з дитинства вона проводила весь час в гаражі батька на трасах для драг-шоу LACR в Каліфорнії. У більш зрілому віці вона працювала в дилерських центрах BMW, Audi, Acura і Ford у відділі обслуговування і як директора з післяпродажного обслуговування. Тим не менш вона була маловідомою.

Constance Nunes_2
instagram.com/constance_nunes

Проте незабаром дівчиною зацікавилося телебачення. Тепер вона є обличчям тюнінг-ательє Rockstar Performance Garage та ще кількох відомих американських автокомпаній.

Найбільшу славу їй принесла участь у ток-шоу Car Masters: Rust to Riches. Там вона з групою інших механіків давала друге життя старим машинам, які потрібно було здавати на металобрухт.

Constance Nunes_4
instagram.com/constance_nunes

Варто зазначити, що фотографії Констанс збирають понад 20 тисяч лайків і сотні коментарів. Тільки одне фото, де вона позує на тлі раритетного відреставрованого Ford Mustang, зібрало понад 400 захоплених відгуків.

Constance Nunes_10
instagram.com/constance_nunes

Раніше згадувалося, що "божевільна" блогерка перетворила руку в ключ від Model 3 - вона вживила чіп Tesla в тіло. Після операції рука трохи розпухла і відкриває електрокар на відстані 2,5 див.

Залиште свій коментар

Вибір редакції