Названі основні помилки під час купівлі авто з пробігом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Корисні поради, які можуть стати в нагоді в майбутньому.

Іноді дуже важко обрати якісне авто з пробігом.

Як правило, автолюбитель йде за порадою до друзів або родичів, але це не завжди приносить користь.

MMR склав список помилок під час купівлі вживаних авто.

Часто можна зустріти пораду, що купувати старий автомобіль треба з пробігом менше 100 тисяч кілометрів. Звичайно, чим менше пробіг у машини, тим краще. Однак в деяких випадках невеликі цифри на одометрі можуть свідчити про швидкі проблеми.

В середньому пробіг автомобіля в Києві за рік становить 15-25 тисяч кілометрів, і якщо десятирічна машина продається з цифрами на одометрі в 55-75 тис. кілометрів, то великий ризик того, що пробіг скрутили.

Ще один стереотип – не купувати автомобіль у перекупів, і він має під собою вагомі підстави.

Дуже часто невеликі автосалони займаються перепродажем сумнівних машин. Однак ринок уживаних машин не стоїть на місці, і вже зараз виходять великі гравці, які намагаються компенсувати втрати від стагнації ринку нових автомобілів.

Деякі автолюбителі вважають, що не можна купувати машини з корпоративних парків. Зараз на ринку з’явилися автомобілі, які прослужили три роки у корпоративних парках. Їх реалізовують в зв’язку із закінченням гарантійного обслуговування і, як правило, такі екземпляри мають невеликий пробіг, так як масштаб їх використання обмежений містом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції