Названо вживані автомобілі, які спалюють моторное масло: топ-5 моделей

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Названо вживані автомобілі, які спалюють моторное масло: топ-5 моделей

Unsplash

Проблеми не уникнути, навіть якщо доглядати за ними.

З роками зношені двигуни починають спалювати моторне масло, хоча цього можна уникнути, якщо добре доглядати за автомобілем.

Проте є деякі моделі, побудовані за останнє десятиліття, які спалюють масло з будь-яким пробігом. Тому у споживчій організації Consumer Reports зібрали список із моделей, які не варто купляти на вторинному рингу.

Вікіпедія

Acura MDX 2010-2013 років

Цей трирядний позашляховик Acura місткий і зручний, має хороші ходові характеристики, але його друге покоління страждало від проблем з витратою масла протягом кількох років. Близько 211 000 автомобілів, оснащені 3,7-літровим двигуном V6, вимагали продовження заводської гарантії на вісім років і 125 000 миль.

Проте більшість із них наразі не мають гарантії, тому треба мати на увазі, що, згідно з опитуванням надійності CR, десь від 10 до трохи більше 20 відсотків власників MDX з 3,7-літровим двигуном скаржилися на значну витрату масла.

Car and Driver

Audi S4 2010-2012 років

У вживаному Audi, якому більше 10 років, може виявитися багато проблем через погіршення надійності та високі витрати на ремонт. Крім того, 3,0-літровий двигуна з наддувом, який встановлений у спортивних моделях S4, має тенденцію спалювати масло.

Audi випустила спеціальний бюлетень від технічної служби, який мав допогти з цією проблемою. Автовиробник закликає всіх, хто стикнувся зі спалюванням масла, звернутися до дилера. Фахівці CR радять уникати цей автомобіль на ринку вживаних автомобілів.

Вікіпедія

Audi Q5 2010-2015 років

Q5 весело їздить і має розкішний салон. Але все це стає неважливим через середню надійність та схильність до спалювання масла з будь-яким доступним двигуном – 2,0-літровим чотирициліндровим з турбонаддувом і 3,0-літровим V6 з наддувом.

Хоча Audi також випустила для нього бюлетень, спрямований на вирішення проблеми, CR рекомендує купувати щось більш надійне, що не потребує ретельної перевірки історії його сервісного обслуговування.

Вікіпедія

BMW M5 2012-2019 років

BMW п'ятої серії має дуже багато плюсів. Він розкішний, зручний, потужний і має чудову керованість. Проте його 4,4-літровий V8 з подвійним турбонаддувом, який робить його таким приголомшливим, має проблему. В опитуванні надійності CR цей двигун виявився найгіршим через велике спалювання масла, і скаржилися на нього найчастіше.

Наприклад, більше половини опитаних повідомили, що модель 2012 року має проблеми зі споживанням масла. І це в автомобілі, вартість якого становить близько 90 000 доларів США. Хоча з роками скарг ставало все менше, BMW так і не змогла повністю вирішити проблему. Опитані повідомляли, що проблема з маслом була в 4,4-літровому V8 ще 2019 року.

Car and Driver

Mini Cooper 2010-2013 років

Мініатюрний Mini Cooper дуже веселий у керуванні та витрачає небагато пального. Але низька надійність, мало місця на задніх сидіння та потреба пального преміум-класу зменшує рівень задоволення його власників.

Згідно з даними CR, ці фактори погано впливають на його перспективи на вторинному ринку, а також те, що низка моделей 2010-2013 років, оснащені 1,6-літровим чотирициліндровим двигуном з турбонаддувом, спалювали масло.

Раніше повідомлялося, що автомеханіки назвали помилки водіїв, які "вбивають" турбомотор.

Наступна публікація