Не лише обмеження швидкості. У Volvo розповіли про безпечні авто 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всі системи власник буде контролювати через електронний брелок.

Від 2020 року компанія Volvo нашпигує автомобілі датчиками, які будуть контролювати водія.

Управляти системою можна буде за допомогою електронного брелка Care Key, який власник зможе програмувати, пише AFP Relax.

Датчики, камери, обмежувач швидкості і загалом електронна система буде встановлюватися на усі автомобілі Volvo навіть у базовій комплектації. При цьому власник зможе змінювати налаштування. Так, обмеження швидкості буде корисно, якщо автомобілем користуються кілька членів сім'ї.

Крім того, завдяки датчикам автомобіль буде визначати, наскільки уважний водій за кермом. Якщо електроніка вирішить, що водій п'яний або відволікся, то вона буде повідомляти про це певними сигналами і давати деякі поради. У разі відсутності реакції авто почне сповільнюватися і зупиниться у безпечному місці.

Серед іншого датчики також будуть сповіщати сервісний центр Volvo On Call, якщо водій не реагує на попередження.

Всі інновації розроблено у рамках програми, яка націлена на те, щоб "ніхто не був убитий або серйозно поранений у нових Volvo 2020 року".

Раніше з'ясувалося, які компанії найбільше піклуються про клієнтів після продажу машини. Porsche посіла перше місце серед люксових брендів за ступенем задоволеності клієнтів обслуговуванням дилерів 2019 року. Серед постачальників авто масового ринку лідирує Buick.

Залиште свій коментар

Вибір редакції