Несправність авто: як це виявити завдяки зносу шин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До цього потрібно ставитися ретельніше.

Експерти назвали процеси зносу шин, за якими можна виявити проблеми в автомобілі.

Про це йдеться в Автотемі.

"Пилкоподібний" знос блоків протектора

Досвідчені водії знають, що "пилкоподібний" знос блоків протектора, коли передні кромки сточуються сильніше за задні, свідчить, що попереду може бути щонайменше три проблеми.

По-перше, якщо робоча частина колеса в перерізі нагадує зуби пилки, то потрібно міняти сайлентблоки. По-друге, це може свідчити про проблеми з кульовими опорами. По-третє, не виключено, що час звернути увагу на ступичний підшипник.

Лисини

Якщо ви раптом помітили на протекторі лисини, то, швидше за все, це свідчить про проблеми з амортизатором. Лисини на протекторі з'являються через те, що колесо замість амортизатора починає пом'якшувати удари від поганої дороги. Але не виключено, що проблеми є й із іншими вузлами підвіски. Тому потрібно звернутися на СТО, щоб там провели діагностику.

Прихована загроза

Іноді уздовж краю протектора утворюється неглибока поздовжня улоговина. Її навіть не відразу помітиш. Але якщо вона є - потрібно звернутися до автомайстерні. Такий знос шини може свідчити, наприклад, про проблеми кульових шарнірів.

"Грижа"

Якщо їздити поганими дорогах, то рано чи пізно на колесах може з'явитися "грижа". Вона виростає через сильний удар після потрапляння машини в яму. В цьому разі потрібно перевірити колісний диск і підвіску.

Залиште свій коментар

Вибір редакції