Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нідерланди б'ють рекорд за кількістю зарядних станцій для електромобілів

Країна з найбільшою кількістю електрокарів випередила інші країни з розвитку інфраструктури.

За даними голландського Bond van Automobielhandelaren en Garagehouders в Голландії на 2011 рік налічувалося 1 826 зарядних станцій, а сьогоднішня цифра сягає приголомшливого показника в 33 607 штуки. Про це повідомляє HEvCars.

У добавок до всього нещодавно голландське представництво компанії Vattenfall Nuon уклали угоду з Mcdonald's і будуть встановлювати цілу мережу підзарядок для електромобілів по ресторанах американського громадського харчування, що додасть в загальну суму близько 175 станцій.

зарядні станції
Forbes
Інфографіка: кількість зарядних станцій для електромобілів на 100 км по країнам

За результатами прорахунку агентства KPMG, на 100 км асфальтованої дороги в Нідерландах розташовується 19,3 станції для зарядки електромобілів. Якщо порівнювати, то Велика Британія налічує 3,1 станції, а найбільш передова за обсягами продажів електромобілів Німеччина має показник в 2,8 станції на 100 км шляху. Водночас в Китаї чисельність електрозаправок становить 3,5 на сотню кілометрів дороги. Своєю чергою Японія утримує стабільну позицію в 2,3 зарядних станцій на сто кілометрів доріг. У розрізі розмірів держав виходить на така вже й велика різниця, як може здатися.

Нагадаємо, що за інформацією одного з найбільших сервісів пошуку зарядних станцій для електрокарів PlugShare, на території України розташовано більше 1 тисячі робочих заряджань. Велика частина з них розташовується на територіях ресторанів і парковок.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції