Німці створили 40-тонну електрофуру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобіль має запас ходу всього 150 км.

Німецька компанія з перетворення електроенергії Framo випустить свою першу 40-тонну електричну вантажівку.

Презентація автомобіля запланована на кінець вересня 2019 року, пише Electrive.

У повідомленні говориться, що фура має батарею потужністю 231 кВт-год, що дозволяє проїхати від 130 до 150 км. Силова установка має потужність 400 кВт. У німецькій компанії розраховують, що будуть продавати фури вантажоперевізникам-гігантам для внутрішньої логістики.

Команда Framo також працює над випуском на ринок акумуляторів покоління 3.0.

"У порівнянні з поколінням батарей 2.0 ми значно збільшили щільність енергії. Це означає, що у автомобілів збільшиться дальність ходу, а акумулятори не будуть відрізнятися за вагою та розміром від попередників. Система має модульну структуру і може масштабуватися за необхідності", - повідомляють в Framo.

На додаток до більш високої щільності енергії, Framo також працює над швидкісними зарядками. Автомобілі марки, розраховані на відстань до 250 кілометрів, наразі все ще підтримують зарядку постійного струму потужністю до 150 кВт. Від весни 2020 року можливе вироблення до 300 кВт.

Раніше згадувалося, що електробуси Blue Bird масово закуповують для шкіл та університетів Америки. Вже сотню електричних автобусів доставили до школи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції