Німці знайшли спосіб збільшити запас ходу в BMW i3 до 700 км

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Невелика компанія з Німеччини запропонувала свій варіант батарейного блоку для популярного електрокара.

Німецька компанія по зберіганню енергії Lion Smart створила інноваційний акумуляторний блок Lion Light для електрокара BMW i3. Він має велику щільність і дозволяє машині проїхати на одному заряді до 700 кілометрів.

Поки батарея перебуває у стадії розробки і використовує модульну конструкцію для зниження витрат і підвищення безпеки. Поки не ясно, яким саме показниками (NEDC або WLTP) відповідає передбачуваний запас ходу, можливо ці виміри проводяться тільки в теорії.

Однак, ми знаємо, що в BMW очікують від свого концепту iNext EV, який заплановано на 2022 рік, такого запасу ходу. І є ймовірність того, що виробник зможе використовувати технології невеликої компанії.

Варто відзначити, що сам BMW i3 пропонується, як з чисто електричним двигуном, зарядженим мотором у версії i3s, а так і з маленьким бензиновим агрегатом, додаючи пробігу додаткові 250 км. В Україні вартість електрокара стартує з позначки в 974 867 гривень при запасі ходу в 300 км по циклу WLTP.

Нагадаємо, що Mercedes-Benz продемонстрував першу з десяти нових чистих електричних моделей EQC, які повинні з'явитися до 2025 року. Будучи ключовим конкурентом Jaguar I-Pace, Tesla Model X і Audi e-tron Quattro, новий п'ятимісний EQC SUV відправляється в серійне виробництво.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції