Німецькі фахівці визначили, як у сучасних авто "скручують" пробіг на одометрі

Німецькі фахівці визначили, як у сучасних авто "скручують" пробіг на одометрі

Associated Press

На жаль, це робиться дуже швидко і легко.

Фахівці з найбільшої громадської організації автомобілістів Європи ADAC визначили, як на сучасних автомобілях "скручують" пробіг.

Про це повідомляється на їх сайті.

Для дослідження вони взяли Ford Kuga 2019 року, Opel Grandland X 2020 року та Peugeot 208 2019 року. На корегування пробігу їм знадобилося всього декілька хвилин.

У двох автомобілях достатньо було підключити спеціальний пристрій до бортового діагностичного роз'єму, а в Opel його потрібно було приєднати до одометра.

ADAC зазначають, що такі пристрої можна законно купити у звичайних магазинах, і вони прості у користуванні. За допомогою програмного забезпечення, яке в них міститься, пробіг більшості транспортних засобів можна регулювати за потреби, не знімаючи одометр або інші частини.

Корегування кілометражу здійснюється не тільки перед продажем вживаного автомобіля, але часто також під час його використання, наприклад, у випадку орендованих машин.

В організації зазначають, що через це такі маніпуляції автомобілі продають за більшу ціну, а згодом вони можуть призвести до додаткових витрат через поломку деяких компонентів, так як власник машини буде вважати, що авто не треба перевіряти і воно ще у нормальному стані.

ADAC наголошують, що більшість майстерень та автомобільних експертів не можуть виявити професійно виконану маніпуляцію з одометром. Тому покупці вживаних автомобілів повинні особисто визначити це перед покупкою.

Раніше повідомлялося, що британці назвали топ-10 надійних компактних кросоверів із пробігом.

Наступна публікація