Німецький експерт пояснив, чому пікап Tesla провалить сертифікацію в Європі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У електрокара, начебто, є низка невідповідностей стандартам безпеки ЄС.

До Мережі потрапили знімки камер заднього виду електричного пікапа Tesla Cybertruck, які вмонтовані у колісні арки.

При цьому в авто відсутні дзеркала заднього виду, що може перешкодити виходу авто на ринок Європи, пише Automobilwoche.

Представник незалежної сертифікаційної організації SGS-TÜV Saar GmbH Штефан Теллер вважає, що критерії безпеки в Америці і Європі серйозно відрізняються.

За його словами, у своєму нинішньому вигляді Tesla Cybertruck не випустять на дороги країн ЄС і з низки інших причин. Електрокар, начебто, не зможе пройти тестів пасивної безпеки.

Одним з головних перешкод на шляху до сертифікації експерт називає жорсткі зовнішні панелі авто. Так як вони виготовлені з нержавіючої сталі, то у них неможливо закласти деформацію при зіткненні з пішоходом. Крім того, через відсутність деформації корпусу збільшується тиск на пасажирів при зіткненні, навіть подушки безпеки в таких умовах будуть завдавати серйозної шкоди.

Теллер приходить до думки, що базова концепція Tesla Cybertruck "не відповідає європейській філософії безпеки і пікап може виїхати на дороги тільки після того, як виробник досить серйозно змінить його конструкцію".

Камери заднього виду пікапа Тесла

Нагадаємо, що Tesla прискорює старт продажів Model Y. Компанія стимулює поставки комплектувальних для електрокарів від тайванських партнерів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції