Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Концепт оснащений функцією доповненої реальності.

Компанія Nissan офіційно представила електричний кросовер IMQ Concept.

Судячи з обрисів, в майбутньому автівка прийде на заміну моделі Qashqai, пише Auto Express в Twitter.

IMQ отримав вузькі діодні ліхтарі широкі колісні арки, спойлер, п'ятипроменеві 22-дюймові колісні диски з низькопрофільними покришками.

Серед іншого, електрокар передає на електроніку інформацію про навантаження на колеса і про зчеплення з дорожнім покриттям. Завдяки цьому IMQ автоматично калібрує системи управління автомобіля для оптимізації їх роботи.

Відомо, що панель управління концепту обладнана величезним дисплеєм. На менш великому допоміжному моніторі, розташованому над центральною консоллю, зручніше контролювати такі функції, як, наприклад, навігація.

Крім того, автомобіль обладнаний функцією доповненої реальності. Тобто водію на вітрове скло в режимі реального часу передається ключова інформація та важливі поради електроніки. Зокрема, "інтелект" підбирає оптимальні маршрути і повідомляє інформацію про затори.

Нагадаємо, що в Женеві Fiat представив функціональний електрокар-конструктор. Автомобіль можна укомплектувати за власним смаком. Тут доступна і змінна дах, і диски, і ще ряд кольорів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції